اسباب بازی های سیسمونی نوزاد

خرید کردن برای سیسمونی نوزاد کاری بسیار لذت بخش است. مخصوصا اگر برای اولین نوه یا اولین فرزند خانواده خرید کنید. سیسمونی طیف وسیعی از وسایل را شامل می شود. از لباس و پوشک گرفته تا کمد و تخت. در این میان اسباب بازی های سیسمونی نوزاد هم باید با دقت زیادی انتخاب شوند.

زیرا اولا اسباب بازی ها باید کاملا بدون خطر باشند تا نوزاد تازه متولد شده آسیب نبیند. همچنین اسباب بازی ها باید کاربردی باشند تا نوزاد بتواند مدتی از آن ها استفاده کند و سرگرم شود. در غیر این صورت، تنها پول خود را هدر داده اید و جایی برای نگهداری از لوازم اشغال کرده اید.

ویژگی اسباب بازی های سیسمونی نوزاد

برای انتخاب اسباب بازیهای سیمونی نوزاد نیازی به پرداخت هزینه های آنچنانی و گزاف نیست. بلکه برای یک خرید کاربردی باید متناسب با رنج سنیا و خرید کنید. بدین منظور کافی است به چند نکته ساده که در ادامه شرح می دهیم، توجه کنید.

اسباب بازی های سیسمونی نوزاد

اسباب بازی های صدا دار

در ماه های اولیه تولد، صداهای مختلف بیش از هر چیز توجه بچه ها را به خود جلب می کنند. به همین دلیل است که از قدیم، خریدن جغجغه برای نوزادان امری مرسوم بوده است. شما هم می توانید برای سیسمونی نوزاد اسباب بازی های صدا دار مانند جغجغه، عروسک های بوقی، آویزهای موزیکال و امثال آن ها را خریداری کنید.

لوازم بی خطر

اگر اکنون تجربه نگهداری از یک نوزاد را نداشته باشید، احتمالا تعجب می کنید که بعضی از اسباب بازی ها تا چه اندازه برای نوزادان خطرناک هستند! یادتان باید که اسباب بازی های سیسمونی نوزاد باید فاقد هر گونه قطعات جدا شوند کوچک و قابل بلعیدن باشند. زیرا بچه ها همه چیز را به دهان می برند و احتمال قورت دادن این قطعه ها زیاد است.

ضد عفونی کردن آسان اسباب بازی های سیسمونی نوزاد

از آنجایی که نوزادان و کودکان نوپا همه چیز را در دهان خود قرار می دهند، تمیز کردن مرتب وسایل و اسباب بازی هایشان برای سلامت کودک بسیار مهم است. در نتیجه توجه کنید جنس اسباب بازی طوری باشد که به راحتی بتوان آن را با آب و مواد شوینده تمیز کرد.

برای مثال عروسک های پولیشی با وجود بی خطر بودن، انتخاب چندان مناسبی برای سیسمونی نوزاد نیستند. چرا که ممکن است پرزها و موها عروسک وارد دهان بچه ها شود. همچنین شستن و ضد عفونی کردن این عروسک ها اصلا کار آسانی نیست.

برای یادگیری روش تمیز کردن اسباب بازی های کودک، اینجا کلیک کنید.

پرورش توانایی ها

علاوه بر ظاهر زیبا و رنگ های شاد اسباب بازیها، بد نیست هنگام خرید اسباب بازیهای سیسمونی نوزاد به کاربرد آن در پرورش توانایی های دست و انگشتان نوزاد و تقویت ذهن او نیز توجه کنیم. مثلا می توان پازل های بسیار ساده و بزرگ پلاستیکی برای آموزش اشکال به نوزاد انتخابی عالی است.

حتی می توانید اسباب بازی هایی انتخاب کنید که دارای مهره ها و بخش های حرکت کننده باشد، تا نوزاد برای استفاده از دستانش و حرکت دادن مهره ها تشویق شود.

محدوده سنی

یک راه بسیار ساده برای انتخاب اسباب بازی های سیسمونی نوزاد توجه به رنج سنی درج شده روی بسته بندی آن ها است. اگر روی جعبه نوشته شده که اسباب بازی برای کودکان بالای سه سال طراحی شده، این هشدار را جدی بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید