وسایل حمل برای سیسمونی نوزاد

تهیه وسایل حمل برای سیسمونی نوزاد حساس ترین و مهم ترین کاری است که پیش از تولد فرزندتان باید انجام دهید. زیرا بدون این لوازم، حمل و نقل نوزاد به مطب دکتر اطفال، مسافرت، گردش در پارک، خرید، رفتن به منزل پدر و مادرتان و هر کاری خارج از منزل، به معضلی بزرگ تبدیل می شود. ما در این مطلب 3 مورد از مهم ترین لوازم حمل کودک که باید در سیسمونی نوزاد قرار دهید را معرفی کرده ایم.

آغوشی، یکی از کاربردی ترین وسایل حمل برای سیسمونی نوزاد

انسان ها برای حمل فرزندان خود از کانگوروها ایده گرفته اند و آغوشی را که یکی از مورد نیازترین وسایل حمل برای سیسمونی نوزاد است، اختراع کرده اند. با استفاده از آغوشی می توانید بدون استفاده از دست، نوزادتان را به جلوی بدنتان بچسبانید و در عین حال که حواستان به فرزندتان است، به خرید یا پیاده روی بپردازید.

وسایل حمل برای سیسمونی نوزاد

کالسکه

کالسکه یکی از رایج ترین وسایل حمل برای سیسمونی نوزاد است. در واقع این وسیله در همه سیسمونی ها وجود دارد و نمی توان منکر کاربردهای فراوان آن شد. مهم ترین مزیت کالسکه آن است که وزن نوزاد روی بدن شما نیست و در نتیجه کمتر خسته خواهید شد.

هنگامی که برای پیاده روی بیرون می روید و نمی خواهید بچه را با آغوشی حمل کنید، زمانی که می خواهید فرزندتان کمی آفتاب بگیرد و از هوای تازه استفاده کند، در هوای سرد که می خواهید بدن کودکتان را با پتو و وسایل گرم کننده بپوشانید و زمان هایی که فکر می کنید کارتان خارج از منزل طول می کشد و ممکن است نوزادتان به خواب برود، استفاده از کالسکه کودک، بهترین گزینه است.

هنگام انتخاب کالسکه برای سیسمونی نوزاد، به امکانات آن، مانند سایه بان، پشه بند، کمربند ایمنی و… توجه کنید. همچنین بررسی کنید که می توانید کالسکه را به راحتی و به تنهایی باز و بسته کنید یا خیر. کمی کالسکه را راه ببرید تا روان بودن چرخ ها و قابل کنترل بودن آن را نیز بررسی نمایید.

کریکر ماشین

اگر ماشین شخصی دارید، شک نکنید که یکی از مهم ترین وسایل حمل برای سیسمونی نوزاد کریر اتوموبیل است. چرا که امنیت نوزاد را در اتوموبیل تضمین می کند. این وسیله متناسب با جثه کوچک نوزاد طراحی شده و به گونه ای است که نوزاد می تواند راحت در آن بخوابد یا روی آن بنشیند و کمربند ایمنی را برایش ببندید.

کریر به خوبی روی صندلی ماشین محکم می شود و حین رانندگی نگران سُر خوردن نوزاد یا پرت شدن او از روی صندلی نخواهید بود. استفاده از کریر داخل اتوموبیل، حتی از در آغوش نگه داشتن نوزاد نیز امن تر است.

اگر اطلاعات کافی در مورد انتخاب کریر ندارید، نگران نباشید. در مقالات پیشین توضیح داده ایم که چگونه یک کریر نوزاد مناسب تهیه کنیم.

پس از تولد فرزندتان متوجه خواهید شد که تهیه وسایل حمل برای سیسمونی نوزاد تا چه اندازه مهم بوده است و مسافرت ها و مهمانی هایتان را راحت تر می کند. پس حالا که وقت کافی دارید، با دقت، بهترین لوازم را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید