رنگ های مناسب سیسمونی پسر

رنگ های مناسب سیسمونی پسر چیست؟سیسمونی پسر شامل چه وسایلی است؟

اگر دنبال خرید سیسمونی برای نوزاد پسر هستید بهتر است یک سری نکات را در نظر بگیرید تا بتوانید سیسمونی پسرانه زیبایی داشته باشید.رنگ‌های مناسبی را برای سیسمونی پسر در نظر بگیرید.

 

سیسمونی پسر شامل چه چیزهایی است؟

بطور معمول سیسمونی پسر با دختر تفاوت چندانی دارد.

شاید مهم‌ترین تفاوت سیسمونی دختر و پسر به انتخاب رنگ سیسمونی نوزاد مربوط شود.بسیاری از وسایل سیسمونی دخترانه و پسرانه مشترک هستند و جنسیت نوزاد در خرید آن نقشی ندارد.

پس کافی است رنگ مناسب را انتخاب کرده و بعد برای خرید سیسمونی راهی شوید.البته در خرید پوشاک اختلافاتی وجود دارد که سیسمونی پسر را متفاوت می‌کند.

محبوبترین رنگ سیسمونی پسرانه؟

یکی از رنگ‌هایی که برای سیسمونی پسر انتخاب می‌کنند،آبی است.آبی طیف‌های مختلفی دارد و جزو رنگ‌های آرامش‌بخش طبقه‌بندی می‌شود.

از این رو در روزهای بعد از زایمان که احتمال دارد افسردگی و ناراحتی به سراغ مادر بیاید،حس آرامش بخشی زیادی را القا می‌کند.

مزایا و معایب آبی برای سیسمونی پسر

  • ست کردن رنگ آبی نسبت به سایر رنگ‌ها ساده‌تر است و می‌توانید لوازم فراوانی را بااین رنگ پیدا کنید.
  • رنگ آبی برای سیسمونی کمی تکراری است اما همچنان پرطرفدار است.
  • آبی در گروه رنگ‌های سرد است و ممکن است در طولانی‌ مدت خسته‌کننده شود.از این رو اگر می‌خواهید که با افزایش سن نوزاد محیط گرم و شادتری برایش فراهم کنید چند وسیله تزئینی با رنگ گرم را در اتاقش به کار ببرید. زرد، قرمز و نارنجی در دسته رنگ‌های گرم قرار می‌گیرند که انرژی بیشتری را به دکوراسیون اتاق میبخشند.
  • آبی رنگی آرامش‌بخش است که آسایش بیشتری را برای مادر و نوزاد به همراه دارد. اگر کودک شما ناآرام است برای آسایش بیشتر او چند رنگ آبی به دکوراسیون اتاقش راه دهید.
رنگ های مناسب سیسمونی پسر
رنگ های مناسب سیسمونی پسر

خوشحالترین رنگ برای سیسمونی پسر

اگر می‌خواهید سیسمونی پسرشما رنگی شاد داشته باشد و نمی‌خواهید به سراغ یک رنگ تکراری مانند آبی بروید،می‌توانید سبز را انتخاب کنید.

سبز شادابی و سرزندگی زیادی را به اتاق نوزاد شما القا می‌کند.بهتر است از سبزهای روشن و شاداب‌تر استفاده کنید.

سبز ملایم یکی از این سبزهاست که در کنار رنگ مکمل نارنجی و یک رنگ خنثی مانند کرم،ترکیب لطیف و زیبایی برای سیسمونی نوزاد پسر ایجاد می‌کند.سبز طیف‌های گوناگونی دارد،آرامش‌بخش و درعین‌حال نشاط‌آور است.
سبز یکی از رنگ‌هایی است که به دلیل یادآوری طبیعت تسکین‌دهنده است و اگر این رنگ را برای اتاق کودک به کار ببرید،توانایی یادگیری و تمرکز او از همان دوران کودکی افزایش می‌یابد.

مطالعات پژوهشگران نشان می‌دهد که این رنگ توانایی خواندن و نوشتن کودکان را تقویت می‌کند.به همین دلیل گفته می‌شود که رنگ سبز یکی از بهترین رنگ‌ها برای فضاهایی است که قرار است کودکان در این فضا به مطالعه و یادگیری مشغول باشند.

هرچند که نوزاد شما قرار نیست از همان ابتدا خواندن و نوشتن یاد بگیرد اما اگر بودجه شما برای تغییر دکوراسیون محدود است بهتر است به سراغ این رنگ بروید.

یک رنگ متفاوت برای سیسمونی پسر

یکی از رنگ‌هایی که می‌توانید برای تزئین سیسمونی پسر از آن استفاده کنید،رنگ زرد است.این رنگ هم  با رنگ‌های خنثیی مثل سفید یا خاکستری به‌خوبی ترکیب شود.زرد در دسته رنگ‌های گرم قرار می‌گیرد و می‌تواند سیسمونی نوزاد پسر را متفاوت و سرزنده نشان دهد.

اگر می‌خواهید سیسمونی نوزادشما بیش از پیش به چشم بیاید رنگ‌های زرد و سبز هم برای دکوراسیون اتاق نوزاد پسر باهم هم‌خوانی دارند.ترکیب رنگ زرد با سبز روشن که کمی خنثی‌تر است،فضایی زیبا،سرزنده و دل‌نشین برای کودک شما می‌سازد و چشم را در طولانی‌مدت خسته نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید