خرید سیسمونی یکی از حساس ترین و مهم ترین کارهایی است که باید ماه ها پیش از به دنیا آمدن فرزندتان انجام دهید. بسیاری از افراد پیش از خرید رنگ سیسمونی نوزاد را انتخاب می کنند تا لوازمی خریداری کنند که از نظر رنگی با یکدیگر هماهنگی بوده و با دکوراسیون اتاق نوزاد هارمونی داشته باشد. همچنین بسیار رایج است که برای نوزادان دختر لوازم صورتی و برای پسرها لوازم آبی رنگ خریداری می کنند.

خرید، لباس های نوزادی، تخت، گهواره، کریر، اسباب بازی های سیسمونی نوزاد، چندین بسته پوشک، کالسکه  بچه و… معمولا در ماه های اول بارداری که شکم مادر هنوز زیاد بزرگ نشده و راحت تر می تواند فروشگاه ها و اجناس مختلف را بررسی کند انجام می شود. اما ممکن است در این زمان هنوز جنسیت نوزاد متولد نشده مشخص نباشد و نتوانید با قطعیت لوازم صورتی یا آبی خریداری کنید. مهم تر از آن، شاید نخواهید لوازم فرزندتان را براساس کلیشه های قدیمی و تکراری انتخاب کنید و رنگ های دیگر را به صورتی و آبی ترجیح دهید.

 

در کنار این موارد، نباید فراموش نکنید که اگر رنگ سیسمونی نوزاد مربوط به جنسیت خاصی باشد،  ممکن است چند سال دیگر مجددا بچه دار شوید و جنسیت فرزندانتان با یکدیگر متفاوت باشد. در این صورت نمی توانید از وسایل سالم فرزند اولتان استفاده کنید و باید مجددا هزینه زیادی برای تهیه سیسمونی نوزاد جدید بپردازید.

اگر به هر دلیلی تمایل ندارید از رنگ های کلیشه های صورتی و آبی استفاده کنید ما برایتان چند پیشنهاد داریم.

رنگ سیسمونی نوزاد

رنگ سیسمونی نوزاد دختر و پسر

درصورتی که فارغ از جنسیت فرزندتان به دنبال یک زنگ زیبا برای سیسمونی نوزاد می گردید، رنگ های زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

خردلی

رنگ خردلی، نوعی زرد است. اما اگر بسیاری از وسایل اتاق به این رنگ باشند، مانند زرد توی ذوق نمی زند. مزیت دیگر انتخاب این رنگ برای سیسمونی نوزاد آن است که خردلی با رنگ های دیگری مانند سبز روشن، کرم و نارنجی نیز همخوانی دارد و می توانید از ترکیب چند رنگ برای تزیین اتاق استفاده کنید.

سبز روشن

رنگ سبز برای ایجاد نشاط و همچنین آرامش بسیار خوب است. حتی می توانید رنگ سیسمونی نوزاد را از توناژهای مختلف سبز انتخاب کنید تا دکور اتاق یکنواخت و خسته کننده نشود و چشم را خسته نکند.

رنگ سیسمونی نوزاد

کرم رنگ

شاید انتخاب رنگ کرم برای سن نوزاد مناسب نباشد. اما اگر اقتصادی فکر کنید، می توانید تمامی لوازم اتاق را با طرح چوب که یک طراحی کلاسیک است، خریداری کنید. در این صورت فرزندتان می تواند سال ها از این لوازم استفاده کند و اصلا به نظر نمیرسد که وسایل اتاقش مربوط به دوران نوزادی او است. پی با صرفهزینه کم و تعویض تخت و برخی لوازم ضروری، فرزندتان سال ها قادر به استفاده از بعضی لوازم سیسمونی اش مانند کمد، فش و امثال آن ها خواهد بود.

یاسی

برای به دست آمد رنگ یاس، رنگ صورتی و آبی را با یکدیگر مخلوط می کنند. پس اگر رنگ سیسمونی نوزاد خود را یاسی انتخاب کنید، به نحوی نشان داده اید که هم به فرزند دختر علاقه دارید و هم پسر و جنسیت نوزاد برایتان مهم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید