لباس سیسمونی نوزاد پسرانه

تهیه لباس برای نوزادان، یکی از کارهای بسیار هیجان انگیز و در عین حال مشکل است. زیرا در هنگام خرید لباس باید حواستان به نکته های فراوانی باشد. در واقع علاوه بر زیبایی لباس باید به راحتی، کاربردی بودن و قیمت آن نیز توجه کنید. از آنجا که خرید لباس سیسمونی نوزاد پسرانه و دخترانه، نکات خاص خود را دارد، این مطلب را به تهیه لباس نوزادی پسرانه اختصاص داده ایم. اگر منتظر فرزند دختر هستید، مطلب خرید لباس سیسمونی نوزاد دخترانه بیشتر به کارتان می آید.

زیبای پر استفاده

همانطور که می دانید، رشد بچه ها در دوران نوزادی بسیار سریع است. در نتیجه امکان دارد که بسیاری از لباس های گران قیمت و با کیفیتی که بری فرزندتان تهیه می کنید، به زودی برایش کوچک شوند. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که هنگام خرید لباس هایی مانند کاپشن، آینده نگری داشته باشید و این نوع لباس ها را کمی بزرگتر از سایز فرزندتان خریداری کنید تا زمان بیشتری قابل استفاده باشد.

همچنین بهتر است دور لباس های سر و همی را خط بکشید. زیرا به سرعت برای نوزادتان کوچک و غیر قابل استفاده می شوند. در حالی که اگر یک شلوار تکی خریداری کنید، فقط قد آن کمی کوتاه می شود و هنوز قابل استفاده است.

لباس سیسمونی نوزاد پسرانه

لباس سیسمونی نوزاد پسرانه برای مهمانی

هیچ چیز به اندازه دیدن یک نوزاد چند ماهه که لباسی شبیه کت و شلوارهای رسمی به تن کرده، بانمک نیست. اما پیش از آن که مبلغ زیادی برای خرید این نوع لباس ها پرداخت کنید، کمی فکر کنید که آیا فرزندتان در آن لباس احساس راحتی خواهد کرد؟ آیا می تواند با آن لباس راحت بخوابد؟ از همه مهم تر، آیا می توانید سریع و بدون دردسر پوشک او را عوض کنید؟

از طرف دیگر به این نکته بسیار مهم هم توجه کنید که احتمالا تا دو الی سه ماه دیگر، این لباس برای نوزادتان کوچک خواهد شد، و مجبور می شود لباس نویی که مبلغ زیادی برای خرید آن پرداخت کرده اید را بلا استفاده، رها کنید. آیا هنوز هم قصد خرید این لباس را دارید؟

هر نوزادی به حداقل یک دست لباس شیک هم نیاز دارد. اما مهم است که در خریدن این لباس ها افراط نکنید و با دیدن لباس های کوچک و زیبا، وسوسه نشوید. حتی می توانید لباس های مهمانی نوزادتان را هم حدود 1 سایز بزرگتر خریداری کنید تا مدت بیشتری قابل استفاده باشد.

نکات خرید لباس نوزادی پسرانه مجلسی

هنگام خرید لباس مهمانی برای نوزاد پسرتان موارد زیر را به یاد داشته باشید تا از خرید لباس پشیمان نشوید.

  • به جنس پارچه لباس دقت کنید تا نرم و لطیف باشد و هوا به خوبی از آن عبور کند تا بدن نوزاد زم یا عرق سوز نشود.
  • سعی کنید لباس هایی خریداری کنید که پارچه آن ها لکه را در خود نگه نمی دارند و راحت شسته می شوند.
  • اگر پاپیون یا کروات کشی خریداری می کنید، حتما چک کنید که کش آن بیش از اندازه تنگ نباشد و گردن نوزاد را اذیت نکند.
  • اگر برای تکمیل ست لباس سیسمونی نوزاد پسرانه کفش می خرید، وسواس زیادی به خرج دهید تا مطمئن شوید که کفش کاملا اندازه پای نوزاد است و انگشتان ظریف پای او را فشار نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید