لباس سیسمونی نوزاد

اغلب پدر و مادرها از تولد فرزندشان بسیار خوشحال وذوق زده هستند و دوست دارند با پوشاندن لباس های زیبا و کوچک بر تن نوزادشان، از او عکس های قشنگی تهیه کنند. همچنین تمامی والدی سعی می کنند بهترین لباس ها را برای فرزندانشان تهیه کنند. اما از آنجا که خرید لباس سیسمونی نوزاد به خصوص برای نوزاد دختر، با چالش هایی همراه است، تصمیم گرفتیم چند نکته مهم را در این رابطه با شما در میان بگذاریم.

البته قصد نداریم این مطلب را به انتخاب رنگ اختصاص دهیم. پس حتما سری به مطلب رنگ سیسمونی نوزاد را چگونه انتخاب کنیم، بزنید.

جنس لباس نوزادی

مهم ترین نگته در تهیه لباس نوزادی، جنس آن است. زیرا پوست نوزاد به شدن لطیف است و اگر پارچه لباس اندی خشک یا زبر باشد، به سرعت باعث التهاب پوست فرزندتان می شود. بهترین جنس ها برای لباس سیسمونی نوزاد ، موسلین، لنین، ماهوت، پنبه لاون، پلی استر، و امثال این موارد است.

همچنین بهتر است تا حد امکان لباس هایی تهیه کنید که زیپ و اجزای تزیینی نداشته باشند. زیرا تزیینات لباس هم ممکن است دست یا صورت نوزاد را بخراشد. از سوی دیگر امکان کنده شدن دکمه های اضافی و بلعیده شدن آن ها توسط نوزاد، زیادتر می شود.

لباس سیسمونی نوزاد

خرید اقتصادی لباس سیسمونی نوزاد دختر

قطعا تماشای یک نوزاد دختر که لباس عروس یا لباسی پر از تور بر تن دارد، دل هر آدمی را می برد. بسیاری از پدر و مادرها هم تمایل دارند که دست کم در میهمانی ها، بر تن نوزاد دخترشان لباسی بپوشانند که شایسته یک پرنسس است. اما به دو دلیل بهتر است از خرید تعداد زیادی لباس مجلسی خود داری کنید.

اول آنکه لباس سیسمونی نوزاد به خود خود گران قیمت است و ه هر میزان که شیک تر و مجلسی تر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

نکته دوم این است که نوزادان و کودکان در سال های اولیه زندگی با سرعت بسیار زیادی رشد می کنند و لباس هایشان پس از چند ماه برایشان کوچک می شود. پس اگر تعداد زیادی لباس براشان خریداری کنید، ممکن بعضی از آن ها را هیچ گاه بر تن نکنند.

در نتیجه پیشنهاد می کنیم که برای میهمانی هایی مانند جشن عروسی، چند روز قبل اقدام به خرید لباس نوزادی کنید. یا آنکه هر سال یک یا دو دست لباس مجلسی و شیک برای دخترتان تهیه کنید.

نکات خرید لباس سیسمونی نوزاد دخترانه

در هنگام خرید لباس نوزادی مجلسی برای دخترتان، به چند نکته کوچک توجه کنید تا هم خودتان و هم فرزندتان راحت تر باشید:

  • لباس های تنگ و بیش از حد چسبان ممکن است نوزاد را اذیت کند.
  • به جنس پارچه لباس دقت کنید و گزینه هایی را انتخاب کنید که زیاد چروک نمی شوند. چون نمی توانید از یک نوزاد تازه متولد شد انتظار داشته باشید که مراقب چروک نشدن لباس هایش باشد.
  • خرید تل های گلدار تنگ را به کلی فراموش کنید. همچنین توصیه می شود که در ماه های اول تولد، از کلاه برای پوشاندن سر نوزاد استفاده نکنید.
  • لباس را خوب بررسی کنید تا مطمئن شوید که اگر فرزندتان در میهمانی با همان لباس به خواب رفت، زیپ یا دکمه ای در بدنش فرو نرود و او را آزار ندهد.
  • در هنگام خرید لباس سیسمونی نوزاد به چگونی تعویض پوشک فرزندتان هم فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید