تزیین سیسمونی نوزاد

معمولا هنگامی که خبر بارداری دختر یا عروس یک خانواده اعلام می شود، خانواده پدر و مادر مسافر کوچک بسیار خوشحال و هیجان زده می شوند و سعی می کنند با تهیه لباس، پوشک و مناسب ترین اسباب بازی های سیسمونی نوزاد، علاوه بر کمک به تهیه وسایل مورد نیاز نوزاد، شادی خود را برای ورود یک عضو جدید به خانواده نشان دهند. اگرچه هریک از لوازمی که برای نوزاد خریداری می شود، هم از لحاظ مادی و هم از نظر معنوی بسیار ارزشمند هستند، تزیین سیسمونی نوزاد باعث جلوه دوچندان این هدایا خواهد شد.

از سوی دیگر تزیینات سیسمونی نوزاد این حس را به پدر و مادر می دهد که یک هدیه لوکس برای پرنس یا پرنسس آینده شان آماده شده و از این بابت بسیار ذوق زده خواهند شد. شک نکنید که عکس های زیادی از سیسمونی تزیین شده گرفته می شود تا برای دوستان و اقوام فرستاده شود و در آینده نیز خاطرات دوران بارداری و نوزادی فرزند خانواده توسط این عکس ها یادآوری شود.

اما ایده ای برای تزیین سیسمونی نوزاد دختر یا پسر دارید؟ ما دو پیشنهاد آسان برایتان داریم که با کمک آن ها و خلاقیت خودتان می توانید تزیینات سیسمونی نوزاد را به زیباترین شکل ممکن انجام دهید.

تزیین سیسمونی نوزاد به شکل کیک

این نوع تزیین بسیار آسان و البته زیبا است. حتما می دانید که نوزاد تازه متولد شده نیازمند تعداد زیادی پوشک است. پس اگر قصد دارید چند بسته پوشک هم در سیسمونی نوزاد قرار دهید، برای تزیینات سیسمونی نوزاد به شکل کیک، باید بسته بندی پوشک را باز کرد و آن ها را به صورت عمودی و به شکل یک دایره تو پر کنار هم قرار دهید.سپس دور آن ها را با یک روبان پهن ببندید.

به همین شکل یک دایره کوچک تر بسازید و روی دایر اول قرار دهید تا طبقه دوم کیک را تشکیل دهد. تعداد طبقات کیک به تعداد پوشک هایی که می خرید بستگی دارد. اگر از جنسیت نوزاد خبر دارید می توانید روبان های دور کیک را به رنگ آبی یا صورتی انتخاب کنید. همچنین به سلیقه خود روی کیک را با عروسک، پستونک، جغجغه و… تزیین کنید.

تزیین سیسمونی نوزاد کیکی

تزیینات سیسمونی نوزاد به شکل دسته گل

اگر قصد دارید برای سیسمونی حوله های کوچک، جوراب یا لباس های نوزادی هدیه دهید، به راحتی می توانید آن ها را به صورت یک دسته گل یا یک سبد گل زیبا تزیین کنید. برای این کار به تعدادی چوب کباب چوبی و روبان نیاز خواهید داشت. لباس را باز کنید، چوب را در یک انتهای آن قرار دهید و لباس را به دور آن بپیچید تا ظاهری شبیه به گل رز پیدا کند. سپس با روبان قسمت پایین گل را ببندید تا روی چوب باقی بماند.

برای تزیین سیسمونی نوزاد به شکل سبد گل می توانید داخل یک سبد، یک اسفنج قرار دهید و شاخه های گلتان را داخل آن فرو کنید و اطرافشان را با تورهای رنگی تزیین کنید. یا آنکه می توانید شاخه های گل را کنار هم قرار دهید و دور آن ها را با کاغذ رنگی و روبان ببندید تا شبیه به یک دسته گل شود.

تزیین سیسمونی نوزاد

ایده های خلاقانه

هنگام تزیین سیسمونی نوزاد کمی از خلاقیت خود استفاده کنید. با استفاده از روبان، پوشک، لباس ها و لوازم مختلف می توان طرح های زیبای فراوانی درست کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید