سیسمونی نوزاد دوقلو

انتظار برای تولد نوزادان دوقلو هم بسیار شیرین است و هم هیجان انگیز و کمی اضطراب آور. اما اگر پیش از تولد آن ها خود را به خوبی آماده کرده باشید، می توانید از حضور فرزندان دوقلوی خود لدت ببرید. یکی از مهم ترین اقداماتی که باید پیش از تولد بچه ها انجام دهید، تهیه سیسمونی نوزاد دوقلو است.

اگر لوازم سیسمونی فرزندان خود را هوشمندانه انتخاب کنید، علاوه بر اینکه در هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد، کارهایی مثل حمل و جا به جا کردن بچه ها، لباس پوشاندن به آن ها و… نیز برایتان بسیار آسان تر خواهد شد. حتی اگر وقت کافی داشته باشید، می توانید با تزیین سیسمونی نوزادهای خود، یک سیسمونی لاکچری و شیک برایشان آماده کنید. در ادامه چند پیشنهاد برای آماده سازی تخت و کالسکه سیسمونی دوقلوها داریم.

انتخاب کالسکه برای سیسمونی نوزاد دوقلو

خرید کالسکه از واجبات سیسمونی دوقلوها است. تصور کنید که مجبور شوید همراه بچه ها از خانه بیرون بروید و کسی نباشد که کمکتان کند. چه خواهید کرد؟ کالسکه نوزادان دوقلو، با دو صندلی مجزا برای هریک از فررندانتان، مشکل را حل می کند. در بعضی از کالسکه بچه ها پشت سر هم یا رو در روی هم قرار می گیرند که به آن ها لیموزینی گفته می شود.در برخی از انواع آن نیز بچه ها کنار یکدیگر قرار می گیرند، که به آن ساید بای ساید گفته می شود و مسلما کالسکه نوع دوم عرض بیشتری دارد.

در هنگام خرید کالسکه دو قلو حتما دقت کنید که فضای کالسکه برای بچه ها کافی باشد و ترجیحا کالسکه دارای امکانات ایمنی مانند کمربند و ترمز نیز باشد. در بررسی استحکام بدنه و چرخ ها وسواس زیادی به خرج دهید. زیرا این کالسکه قرار است وزن دو نوزاد با تمامی وسایلشان مانند پتو و… را تحمل کند. همچنین روان بودن چرخ ها را به دقت بررسی کنید. زیرا کنترل کالسکه دوقلو کمی دشوارتر از کالسکه های معمولی است.

سیسمونی نوزاد دوقلو

تخت مناسب سیسمونی دوقلوها

بهتر است برای دوقلوها حتما دو تخت مجزا تهیه کنید. اگرچه آن ها ممکن است در روزای اول حتی در کنار یکدیگر راحت تر به خواب بروند، اما به سرعت رشد کرده و ممکن است چند ماه بعد مزاحم خواب یکدیگر شوند. این نکته مهم را هم در نظر بگیرید که حتی بزرگترین تخت نوزاد هم فضای کافی برای هر دو فرزندتان نخواهد داشت و دیر یا زود مجبور به خرید تخت دوم خواهید شد.

پس بهتر است قبل از بدنیا آمدن بچه ها و شلوغ شدن سرتان تخت سیسمونی نوزاد دوقلو را هم خریداری کنید. می توانید تخت های ست که مخصوص بچه های دو قلو طراحی شده اند، خریداری  کنید تا سیسمونی نوزاد زیباتری داشته باشید و دکور اتاق بچه ها هم قشنگ تر شود.

سیسمونی نوزاد دوقلو

پیشنهاد پایانی

درست است که تهیه سیسمونی نوزاد دوقلو پر هزینه تر از یک نوزاد است، اما قویا به شما پیشنهاد می کنیم که برای کم شدن هزینه ها لوازم بی کیفیت خریداری نکنید. زیرا این وسایل به سرعت خراب می شوند و مجبور به جایگزین کردن آن ها خواهید بود. با این وجود می توانید برای کاهش هزینه ها از خرید وسایل غیر ضروری مانند روروئک و جامپر چشم پوشی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید