آغوشی در سیسمونی نوزاد

بسیاری از افراد هنگام تهیه سیسمونی نوزاد انواع لوازم ضروری و غیر ضروری و حتی وسایل ناکارآمد را خریداری می کنند تا هم سیسمونی لاکچری تری داشته باشند و هم در آینده با کمبود لوازم رو به رو نشوند. آغوشی نوزاد یکی از لوازمی است که بسیاری از افراد برای خریدن یا نخریدن آن تردید دارند. در این مقاله قصد داریم به بررسی کارآیی آغوشی در سیسمونی نوزاد بپردازیم.

اما پیش از آن سری به مقاله چگونه سیسمونی نوزاد لاکچری داشته باشیم، بزنید تا صرفا برای شیک تر جلوه دادن سیسمونی، مخارج زیادی به خود تحمیل نکنید.

آغوشی نوزاد چیست؟

در آغوش گرفتن نوزاد برای او بسیار آرامش بخش بوده و برای والدین او نیز بسیار لذت بخش است. از سوی دیگر همیشه نمی توان از کالسکه برای حمل نوزاد استفاده کرد. اما در آغوش گرفتن نوزاد برای مدت زمان طولانی هم کار آسانی نیست و باعث می شود که پس از مدتی دست ها، کتف و کمر والدین دچار درد و خستگی شود.

اما اگر یک آغوشی در سیسمونی نوزاد شما وجود داشته باشد، از این مشکلات راحت می شوید. چرا که می توانید نوزادتان را در آغوشی که وسیله ای شبیه به کوله پشتی یا کیسه کانگورو است قرار داده و بدون درد دست، او را در آغوش بگیرید. این وسیله دارای محلی برای نشستن کودک و چندین بند پهن برای کمک به حمل راحت تر او است.

آغوشی در سیسمونی نوزاد

آغوشی در سیسمونی نوزاد چه کاربردی دارد؟

اگر تا به حال از نزدیک یک آغوشی ندیده باشید، ممکن است به خوبی با کارآیی آین آشنایی نداشته باشید.

همانطور که اشاره کردیم، اولین مشکل در حمل طولانی مدت نوزاد در آغوش، احساس درد در ناحیه کتف و دست ها است. اما بندهای آغوشی نوزاد به گونه ای طراحی شده اند که فشار و سنگینی در قسمت پشت بدن پخش می شود و فقط روی شانه ها نخواهد بود. به همین دلیل سنگینی نوزاد را کمتر حس می کنید و حمل او برایتان راحت تر می شود.

علاوه بر این اصلا نیازی نیست که با دستانتان سر و بدن کودک را حمایت کنید. زیرا جایگاه او به دلیل بندها و تکیه گاه هایی که در آغوشی تعبیه شده است، در امنیت کامل قرار دارد. بنابر این می توانید هنگام پیاده روی، خرید یا صحبت کردن با تلفن، دستانتان را آزادانه حرکت دهید و در عین حال فرزندتان هم در آغوش امن شما نشسته باشد.

مزیت دیگر وجود آغوشی در سیسمونی نوزاد آن است که این وسیله به شکلی طراحی شده که حالت های مختلف نشستن و دراز کشیدن بچه را پشتیبانی می کند. در نتیجه فرزندتان می تواند در آرامش کامل، داخل آغوشی به خواب برود و شما هم دون احساس خستگی به فعالیت های روزمره خود بپردازید.

حتی برخی از افراد، در روزهای آفتابی و هوای خوب، نوزادان چند ماهه خود را از پشت و به شکل کوله پشتی با خود حمل می کنند تا فرزندشان بتواند محیط بیرون و انسان ای دیگر را تماشا کند و از قدم زدن بر پشت پدر یا مادر خود نهایت لذت را ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید