رخت خواب سیسمونی نوزاد

کودک تازه متولد شده ساعات زیادی از روز را می خوابد. به همین دلیل بسیار مهم است که پیش از تولد او، جای خوابی راحت و آرام برایش آماده شود. در غیر این صورت نوزادتان دائما از شدت خواب آلودگی گریه خواهد کرد و حتی ممکن است بیمار شود. از این رو آماده سازی رخت خواب سیسمونی نوزاد بسیار مهم است و باید سر فرصت و با دقت انجام شود.

کدام رخت خواب سیسمونی نوزاد بهتر است؟

بسیاری از پدر و مادرها برای خواب فرزندشان تخت خواب های مخصوصی خریداری می کنند که قابلیت تاب دادن، پشه بند و اتصال به تخت والدین را دارد. برخی از والدین نیز مانند زمان های قدیم، استفاده از تشک را ترجیح می دهند. مهم نیست که چه نوع وسایل خوابی برای کودکتان فراهم می کنید، مهم این است که فرزندتان راحت و آسوده باشد و طراحی جای خواب، به ستون مهره های او آسیب نزند.

اگر در انتظار فرزند دوم یا چندم خود باشید یا به دنیا آمدن بچه های فامیل را به یاد داشته باشید، می دانید که حتی اگر مجلل ترین و گران ترین تخت دنیا را هم برای فرزندتان تهیه کنید، در کنار آن به یک وسیله خواب کوچک و سبک هم نیاز خواهید داشت. چرا که ممکن است قصد خواباندن نوزادتان در محیطی خارج از خانه، مانند منزل پدر و مادرتان یا مسافرت را داشته باشید و طبیعتا نمی توانید تخت نوزادتان را همه جا ببرید. در نتیجه باید از رخت خواب سیسمونی نوزاد که قبلا آماده کرده اید، استفاده کنید.

رخت خواب سیسمونی نوزاد

تشک نوزادی

یکی از سبک ترین و خوش بار ترین وسایل خواب نوزاد، تشک های کوچک نوزادی است. می توانید به راحتی تشک، پتو و دیگر لوازم خواب فرزندتان را تا کرده و در یک ساک دستی قرار دهید و در داخل یا خارج از منزل، هر زمان که خواستید فرزندتان را خارج از تخت بخوابانید، از رخت خواب سیسمونی نوزاد کم جای خود استفاده کنید.

برخی از مادرها در ایام بارداری شروع به دوختن تشک های زیبا و خاص می کنند تا زمانی که فرزندشان به دنیا آمد در هنر دست مادرش به خواب رود. البته اگر وقت ندارید یا به هر علتی نمی خواهید خودتان تشک بدوزید، جای نگرانی نیست. بسیاری از فروشگاه های سیسمونی نوزاد، تشک هایی با شکل ها و طرح های بسیار متنوع و کارآمدی را به فروش می رسانند.

علاوه بر این می توانید ست رخت خواب سیسمونی نوزاد را که شامل تشک، بالشت کوچک، پتو و… با طرح های یکسان است، از این فروشگاه ها تهیه کنید و یک سیسمونی لاکچری و بسیار زیبا داشته باشید.

رخت خواب سیسمونی نوزاد

نکته خرید لوازم خواب سیسمونی نوزاد

در هنگام خرید رخت خواب سیسمونی نوزاد حتما توجه کنید که اگر قصد انتخاب طرح های فانتزی با عروسک های برجسته را دارید، این طرح ها روی بالشت کودک نباشند. زیرا ممکن است برجستگی تکه دوزی ها و پولک ها و مروارید های به کار رفته در آن ها صورت نوزاد را اذیت کنند. حتی با اندکی جستجو می توانید ست هایی پیدا کنید که پس از تا شدن تبدیل به ساک یا کوله پشتی شده و حملشان ساده تر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید